Kaymakam Güler'den 10 Kasım mesajı

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü nedeniyle mesaj yayımladı. Kaymakam Güler, Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 81. yılında saygıyla yad ettiklerini ifade etti.

Kaymakam Güler'den 10 Kasım mesajı
08 Kasım 2019 - 13:57

Kaymakam Güler açıklamasında şu ifadeleri kullandı; ”Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, Kurtuluş Savaşımızın Büyük Önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ebediyete intikal edişinin 81. yıl dönümünde, saygı sevgi ve özlemle anıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, kendisini milletine adamış, Türk Milletinin kaderini ve tarihin akışını değiştirmiştir. Milletimiz O’nun önderliğinde, dünya tarihinin en başarılı mücadelesi ile bağımsızlığını kazanmıştır.

MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ
Devraldığımız bu değerli mirası geleceğe taşıyabilmek için yurdumuza ve bağımsızlığımıza her şartta sahip çıkmalı, birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere karşı tek yürek olmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle vefatının 81’inci yılında Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşları ile tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha minnetle, saygıyla ve rahmetle anıyorum.”

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum