Kılıçbay'dan gazetemize nezaket ziyareti

Gebze Müftüsü Selçuk Kılıçbay, Gebze Yenigün Gazetesi’ne bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Kılıçbay, burada yaptığı açıklamalarda yaz Kur’an-ı Kerim kurslarının online ortamda başladığını dile getirdi.

Kılıçbay'dan gazetemize nezaket ziyareti
29 Haziran 2020 - 14:02 - Güncelleme: 29 Haziran 2020 - 14:05

Göreve geldiği günden bu yana ortaya koyduğu çalışma azmi ve çizgisiyle takdir toplayan Gebze Müftüsü Selçuk Kılıçbay, gazetemize bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Kılıçbay’ı gazetemiz yazı işleri müdürü Emrah Erdoğan karşıladı. Erdoğan, nazik ziyaretinden ötürü Kılıçbay’a teşekkürlerini sunarken, Gebze Müftüsü Kılıçbay ise gazetemize çalışmalarında kolaylık diledi. Görüşme çekilen hatıra fotoğrafıyla sona ererken, Kılıçbay ayrıca Erdoğan’a ‘Hz. Muhammed’in Hayatı’ adlı kitabı hediye etti.
 
KUR’AN KURSU İÇİN ONLİNE KAYIT
Gebze Yenigün Gazetesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette Gebze Müftülüğü olarak üzerinde durdukları konulara da değinen Kılıçbay, Tatlıkuyu’da 120 yatak kapasiteli bir kız Kur’an kursu projesi hazırlığında olduklarını, Palgaz’ın arkasında müftülüğe ait olan yere 4-6 yaş için Kur’an kursu açma isteğinde bulunduklarını aktarırken, yaz Kuran-ı Kerim kurslarının da başladığını, dileyenlerin Diyanet İşleri Başkanlığı üzerinden başvuru yapabileceğini, bununla birlikte isteyenlerin de ilçe müftülüğünden ya da mahalle camilerinden kayıt olabileceğini dile getirdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum