O haberimiz revize getirdi

AK Parti’nin delege seçim takviminde son dakika gelişmesi yaşandı. İlçe delege seçim takvimi 29 Kasım-15 Aralık tarihleri arasında olmak üzere yeniden belirlendi.

O haberimiz revize getirdi
07 Kasım 2019 - 15:48 - Güncelleme: 07 Kasım 2019 - 15:51

Bilindiği gibi 18 Kasım’da Gebze için yapılacağı açıklanan delege seçim takvimi öncesinde AK Parti Gebze İlçe Başkan Yardımcısı Serkan Özgenç’in, mahalle başkanlarının dahi tanımadığı kişileri direkt kendisinin oluşturduğu delege listesine yazdığı öğrenilmişti. Bu sayede ilk kongrede aday olarak kendi delegesi ile AK Parti Gebze İlçe Başkanı olmak isteyen Özgenç’in bu hayali, gazetemizin bu iddiayı ‘AK Parti’de delege karmaşası’ başlığıyla kamuoyunu duyurmasından sonra suya düştü.

DELEGE SEÇİM TAKVİMİ
29 KASIM-15 ARALIK ARASINDA

AK Parti Kocaeli Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Av. Halit Çokan’ın gazetemize yaptığı ‘delege seçimlerinde genel merkez kriterlerinin uygulanacak’ açıklamasından kısa bir süre sonra ilçe delege seçim takvimi 29 Kasım-15 Aralık tarihleri arasında olmak üzere yeniden belirlendi. AK Parti Kocaeli İl Teşkilatı daha önce açıklanan ilçe delege seçim takvimini yeni tarih aralığına göre tamamen revize ederek önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacak.


YORUMLAR

  • 0 Yorum