Recep Kaya'dan ilk açıklama

Bugün AK Parti Genel Merkezi’nde, AK Parti Gebze İlçe Başkanı olarak ismi açıklanan Recep Kaya, ilk demecini gazetemiz Yenigün’e verdi. Çiçeği burnunda başkanı adayı Kaya, “Destek verenleri mahcup etmeyeceğim” dedi.

Recep Kaya'dan ilk açıklama
15 Eylül 2020 - 19:14 - Güncelleme: 15 Eylül 2020 - 22:10

AK Parti Gebze İlçe Başkanlığı’na adaylığı açıklanan Recep Kaya, ilk demecini gazetemiz Yenigün’e verdi. Telefonla görüşlerini aldığımız Kaya, “Birleştirici ve bütünleyici bir kadroyla her şeyden önce Allah’ın izni ile yola çıkacağız. 2002 ruhuyla hareket edip 2023, 2053 ve 2071 hedefleri için milletimize hizmet eri olacağız. Bu yol yorucu, engebeli ve zorlu olacak biliyorum ama inşallah teşkilat üyelerimiz ve dava arkadaşlarımızla beraber el birliği ile üstesinden geleceğiz. Şahsıma yüklenen sorumluluğun farkındayım ve bu onurlu görevi en iyi şekilde yapmaya gayret edeceğim.
 
“AK AİLEMİZİ MAHCUP
 ETMEYECEĞİM…”

Bu vesile ile tarafıma gösterilen teveccühe teşekkür eder, en başta Sayın Cumhurbaşkanım ve Genel Başkanım Recep Tayyip Erdoğan’ı, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Erkan Kandemir’i, il koordinatörümüzü, il başkanımızı, büyükşehir belediye başkanımızı ve tüm AK ailemizi mahcup etmeyeceğimizin sözünü veriyorum. Bizden önce görev almış, bu bayrak yarışına katkı sunmuş ve AK dava düsturuyla bu yolda yürümüş tüm abilerimize de şükran ve hürmetlerimi sunuyorum. Bugün Ankara’ya birlik beraberlik olgusuyla gittiğimiz üç değerli dava arkadaşıma, Gebze belediye başkanıma da ayrıca teşekkür ederim” dedi.
 
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum