Saadet Partili meclis üyesinden Şayir'e teşekkür

Dilovası’na yapılan hizmet taraflı-tarafsız herkesi memnun ediyor. Bu bağlamda Diliskelesi Mahallesi'nde bulunan Belediyeye ait TIR Parkının yenilenmesine Saadet Partisi kanadından teşekkür geldi. Saadet Partili Meclis Üyesi Zeki Karataş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yenilenen TIR parkından dolayı memnuniyetini ifade edip, Başkan Hamza Şayir'e teşekkürlerini iletti.

Saadet Partili meclis üyesinden Şayir'e teşekkür
24 Mayıs 2020 - 00:21

Dilovası’nda güzel işler olmaya devam ediyor. Son olarak Diliskelesi Mahallesi'nde bulunan Belediyeye ait TIR Parkının yenilenmesi taraflı-tarafsız herkesi memnun etti. Bu bağlamda Saadet Partili Meclis Üyesi Zeki Karataş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yenilen TIR parkından dolayı memnuniyetini dile getirerek, Başkan Hamza Şayir'e teşekkür etti.
 
 “ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞMA”
 Projenin oldukça güzel olduğunu belirten Saadet Partisi Meclis Üyesi Zeki Karataş yaptığı paylaşımda, "Bugün Belediyemize ait Polisan TIR parkında aracımı park ettim. Çok güzel bir çalışma yapılmış. Zeminine asfalt atılmış. Kamyoncu esnafı olarak Belediye Başkanı Sayın Hamza Şayir'e teşekkür ediyorum. Yalnız bu yetmiyor, Dilovası muhtelif yerlerinde birkaç tane tır parkı daha şart. Devamı inşallah gelir. Artık büyük araçlar mahalle aralarına girmekten kurtulur diye düşünüyorum” ifadelerine yer verdi.
 
“DİLOVASI HERŞEYİN EN GÜZELİNE LAİK”
Paylaşımının devamında Dilovası halkının her şeyin en güzeline laik olduğunu ifade eden Karataş, "Muhalefet meclis üyeleri olarak Dilovası’na yapılacak kamu yararına olan hizmetleri destekler, yetkililere de teşekkür ederiz. Yapılan yanlışlara da müsaade etmeyeceğiz ve uyaracağız” dedi.
 
100 DÖNÜMLÜK TIR PARKINA BAŞLANDI
Bilindiği gibi Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, geçtiğimiz günlerde seçim beyannamesinde sözünü verdiği ve bölgenin en büyük lojistik üssü olması hedeflenen TIR Parkı Projesi’nin başladığını müjdelemiş ve çalışmanın yapıldığı alandan fotoğraf ve video paylaşmıştı.YORUMLAR

  • 0 Yorum