Ünlü, "Çayırova teşkilatı göz bebeğimiz"

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban ve ilçe yönetimiyle birlikte Çayırova'daki STK'lara ziyarette bulundu.

Ünlü, "Çayırova teşkilatı göz bebeğimiz"
11 Ekim 2019 - 10:05

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl başkanı Aydın Ünlü’nün katıldığı programlara ilçe yöneticileri ve kadın kolları başkanlığı yöneticileri de hazır bulundu.İlçe başkanı Yunus Emre Düzdaban’ın Aydın Ünlü’ye çalışmalar hakkında bilgi verdiği ziyarette daha sonra program kapsamında Türk Kızılayı Çayırova Şubesi Başkanı Dr. Ali Öncü ve yönetimine ziyaret gerçekleştirildi. Kızılay'ın yaptığı faaliyetler hakkında MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve Yunus Emre Düzdaban’a bilgi veren Ali Öncü,MHP Çayırova ilçe teşkilatıyla birlikte 20 Ekim günü kan bağışı kampanyası düzenleyeceklerini söyledi.

"BAŞKANIMIZI VE EKİBİNİ TEBRİK EDİYORUM"
MHP teşkilatlarının her zaman Kızılay’a destek olduğunu belirterek, Çayırova ilçesinde yapılacak olan kan bankası ile de ilgili bilgi veren Öncü, MHP il başkanı Aydın Ünlü ve yöneticilerine teşekkür etti.  Daha sonra Çayırova Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Haydar Demirkıran’ı ziyaret eden ı Aydın Ünlü ve Yunus Emre Düzdaban yapılacak olan sanayi sitesi hakkında fikir alış verişinde bulundular. Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Ünlü, "Çayırova Teşkilatımız göz bebeğimiz,Yunus başkanımızın çalışmaları bizleri ziyadesiyle memnun ediyor, Allah çalışmalarını bereketlendirsin, başkanımızı ve ekibini tebrik ediyorum" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum