Bıyık, başarılı gençleri makamında ağırladı

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca Belediyesi’nin ücretsiz üniversite hazırlık kurslarından faydalanarak sınavda yüksek derece elde eden başarılı öğrencileri ağırladı. Eğitimi önemseyen ve her fırsatta destek veren Başkan Bıyık, öğrencileri tebrik ederek her zaman yanlarında olacağını söyledi.

Bıyık, başarılı gençleri makamında ağırladı
07 Ağustos 2020 - 16:50

Darıca Belediyesi, eğitime destek vermeye devam ediyor. Darıca Belediyesi bünyesinde hizmet veren Akademi Lise ve Bilgievleri, başarılarını arttırarak hizmetlerine devam ediyor. Düzenlediği ücretsiz hazırlık kurslarıyla öğrencilerin ve ailelerin yanında olan Darıca Belediyesi, birçok gencin hayalini gerçekleştirmesine katkı sunuyor. Darıca Belediyesi’nin ücretsiz üniversite hazırlık kursundan faydalanan birçok öğrenci önemli puanlar alarak büyük bir başarı elde ettiler. Hazırlık kursu öğrencilerinden Beyzanur Tuylu sayısal puan türünde Türkiye 544.’sü, Fatih Efe Bilgen sayısal puan türünde Türkiye bin 286.’sı ve Abdulkadir Akbulut ise Türkiye 3 bin 486.’sı olarak büyük bir başarı elde ettiler. Bunun yanı sıra çok sayıda öğrencinin de mühendislik ve öğretmenlik gibi bölümleri kazanabilecek puanlar aldığı belirtildi.
 
ÖĞRENCİLERE HEDİYE VERDİ
Eğitimi önemsediğini belirten ve her zaman eğitime destek veren Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da Darıca Belediyesi’nin ücretsiz üniversite hazırlık kurslarından faydalanarak sınavda yüksek derece elde eden başarılı öğrencileri ağırladı. Beyzanur Tuylu, Fatih Efe Bilgen ve Abdulkadir Akbulut’u makamında ağırlayan Başkan Muzaffer Bıyık, başarılarından dolayı tebrik ederek öğrencilere hediye verdi.
 
“BURS KATKISI VERECEĞİZ”
Darıca Belediyesi’nin her zaman eğitime destek vereceğini belirten Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Darıca Belediyesi olarak eğitimin her zaman en büyük destekçisi olacağız. Hazırlık kursu öğrencilerimizin başarılı olması bizleri ayrıca mutlu etti. Belediye başkanı ve bir abileri olarak her zaman yanlarında olacağım. İnşallah önümüzdeki süreçte bu başarılı öğrencilerimize burs katkısı da vererek eğitim hayatları boyunca yanlarında olacağız. Eğitime ve gençlere desteğimiz artarak devam edecek” diye konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum